Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Випробувач джерел струму 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про будову джерел струму, які випробовує; принцип дії, будову та роботу випробувального устаткування, яке застосовує; методики випробувань джерел струму та оброблення результатів випробувань; основи електротехніки у межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує джерела струму, які складаються з акумуляторів або елементів спеціального призначення без системи задіяння та мають до двох навантажувальних ланцюгів, з наступним розбиранням у разі потреби. Випробовує джерела струму побутового призначення.