Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Випробувач джерел струму 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією випробувача джерел струму 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію джерел струму, які випробовує; принцип дії та застосування випробувальних засобів; методику випробувань джерел струму та оброблення інформації, яку одержали в процесі випробувань; основи електроніки та вимірювальної техніки в межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує джерела струму, які складаються з елементів спеціального призначення та мають більше двох навантажувальних ланцюгів, системи задіяння або електрообігрівання та багатокомпонентний режим випробувань. Перевіряє функціонування випробувальних засобів та настроює їх на робочий режим. Розраховує типові схеми випробувань джерел струму.