Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Випробувач джерел струму 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією випробувача джерел струму 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію дослідних та експериментальних джерел струму; конструктивні особливості установок, які застосовує під час випробування дослідних та експериментальних джерел струму, методи випробувань та контролю якості джерел струму; принцип дії вимірювальної та електронно-обчислювальної техніки в межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує дослідні та експериментальні джерела струму із системою задіяння та багато компонентним режимом випробувань. Керує комплексом устаткування, яке випробовує. Обробляє одержану в процесі випробувань інформацію. Керує випробувачами більш низької кваліфікації.