Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник-сушильник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника-сушильника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи потокових ліній, які складаються з сушильних апаратів; технічні вимоги до сировини, технологію сушіння електроізоляційних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде безперервний процес сушіння електроізоляційних матеріалів на потокових лініях, які складаються з сушильних апаратів. Установлює та протягає електроізоляційні матеріали через фільєри та камери сушіння. Регулює режими сушіння за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Доводить до потрібної чистоти та точності укладки фільєр, установлює та закріпляє їх. Налагоджує устаткування, яке обслуговує.