Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник-сушильник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника-сушильника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила експлуатації сушильних апаратів, допоміжного устаткування, контрольно-вимірювальних приладів, арматури та комунікацій, режими процесів сушіння електроізоляційних матеріалів; технологічну схему дільниці, яку обслуговує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес сушіння електроізоляційних матеріалів у сушильних апаратах. Завантажує, укладає матеріали у сушильні апарати та вивантажує їх після сушіння. Регулює режими сушіння. Визначає ступінь готовності матеріалів після сушіння. Пускає і зупиняє сушильні апарати та інше устаткування, яке обслуговує. Контролює безперебійну роботу устаткування за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування.