Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст зумпфового агрегату 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною або спорідненою професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову зумпфового агрегату з вакуум-насосом, контрольно-вимірювальних приладів дренажних перекачувань (брудозбірників, водовідливних пристроїв) на лініях метрополітенів та режими їх роботи; порядок підключення тимчасової кабельної лінії до джерел електроживлення і відключення від них; порядок проведення ревізії і планово-запобіжного ремонту агрегатів; основи гідравліки, електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує зумпфовими агрегатами з вакуум-насосом та чистить цистерну вручну. Обслуговує та утримує в справному стані агрегат, його устаткування та прилади. Підготовляє водовідливну установку до очищення брудозбірника. Налагоджує і регулює вакуум-насос контрольно-вимірювальними приладами. Регулює автоматичну сигналізацію та блокує наповнення цистерн. Перевіряє готовність агрегату брудозбірника, водовідливних пристроїв і шлангів до роботи з відкачування брудової пульпи. Записує результати перевірки у спеціальний журнал. Підключає та відключає електроживлення агрегату, автоматики та сигналізації насосних установок. Відкачує брудову пульпу з брудозбірника та водовідливних пристроїв у тунелях метрополітенів. Перевіряє та налагоджує роботу устаткування дренажних перекачувань після обчищення. Підготовляє агрегат до транспортного стану. Обчищає цистерну від брудової пульпи вручну і вивозить у визначене місце.