Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст зумпфового агрегату 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста зумпфого агрегату 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та конструктивні особливості зумпфових агрегатів з механічним і гідравлічним вивантаженням та мулососних агрегатів; технічні характеристики вакуум-насосів різних типів, які застосовуються на зумпфових агрегатах; інструмент та пристрої; обладнання для механічного розвантаження цистерн.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує зумпфовими агрегатами з механічним та гідравлічним вивантаженням грязьової пульпи та обладнаних вакуум-насосом, що забезпечує максимальний ступінь розріджування. Керує мулососними агрегатами під час обчищення відстійників. Перевіряє справність контрольно-вимірювальних приладів і пускорегулювальної апаратури. Керує механізмами для вивантаження з цистерн грязьової пульпи, налагоджує та регулює їх. Здійснює розрахунок потрібного часу заповнення цистерн залежно від умов роботи перекачок. Регулює та випробовує вакуум-насоси різних типів. Здійснює технічне обслуговування та утримання в справному стані закріплених агрегатів, машин і механізмів.