Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Виробник мікрофонних порошків 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії устаткування, яке обслуговує; види порошків, їх властивості та способи виготовлення; вихідні матеріали для виробництва порошків; вимоги до готової продукції; правила зважування, упакування та маркування; види браку, заходи щодо його запобігання та усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виробляє мікрофонні порошки різних марок з антрациту. Подрібнює, сортує антрацит та розмелює на шарових млинах. Розсіває порошок за фракціями на віброситах та пропускає крізь магнітний сепаратор. Промиває, сушить та термообробляє порошки. Відбирає проби для фізико-хімічного аналізу. Веде заключне розсівання порошків на віброситах. Розважує, упаковує та маркує мікрофонні порошки.