Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Виробник мішурної нитки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову мішурної машини та способи її підналагодження; номери прядива та розміри плющеного дроту; види браку та способи його запобігання; вимоги до готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виробляє мішурну нитку шляхом обмотування основи з бавовняного прядива та шовку плющеним дротом на мішурній машині. Встановлює та заміняє бобіни з прядивом та шовком, котушки з плющеним дротом. Заправляє мішурний дріт, прядиво або шовк у вузли мішурної машини. Регулює натягнення мішурного дроту, прядива або шовку та відстань обмотування. Стежить за правильним намотуванням мішурної нитки. Перевіряє товщину дроту мікрометром. Підналагоджує устаткування, яке обслуговує, та бере участь у його ремонті.