Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Виробник металорукавів, гнучких валів та бронеспіралей 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією виробника металорукавів, гнучких валів та бронеспіралей 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи налагодження верстатів різних типів і в'язальної машини; будову спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Звиває герметичні та негерметичні металорукава діаметром понад 50 мм, гнучкі вали типу В-1 діаметром понад 20 мм і типу В-2 діаметром понад 8,2 мм. Навиває спеціальні бронеспіралі. В'яже сітчаті рукава. Налагоджує верстати та в'язальну машину.