Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник пакетів конденсаторів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника пакетів конденсаторів 1 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення, будову та принцип роботи силових конденсаторів різних типів; будову, принцип роботи та правила експлуатації пресів-автоматів та напівавтоматів; технічні вимоги до складених пакетів; вплив вологості та товщини ізоляційного матеріалу на електричну міцність та ємність непросочених пакетів; правила користування контрольно-вимірювальними приладами та інструментами; будову та принцип дії установок для випробування секцій у пакетах напругою; основи знань з електротехніки в межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає та пресує окремі секції у групи та групи у пакети силових конденсаторів, коли кількість секцій у пакеті понад 60. Складає пакети зі складною електричною схемою та стягувальними планками. Пресує пакети з плівковим діелектриком та нерозрізною ізоляцією на пресах-напівавтоматах та автоматах. Підганяє ємність пакетів різними способами. Користується контрольно-вимірювальними приладами для визначення ємності. Складає та пресує пакети з послідовним з'єднанням обкладок секцій. Відбраковує секції у пакетах напругою постійного струму.