Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник пакетів конденсаторів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення пакетів, які складає; їх основні електричні характеристики та схеми з'єднань; будову, принцип робота та правила експлуатації простих механічних та гідравлічних пресів малої потужності; види браку секцій та інших деталей пакетів конденсаторів, які надійшли на складання, способи їх виявлення та усунення; функції кожної деталі, яка входить у комплект пакета, та її валив на якість конденсатора; принцип роботи силових конденсаторів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає окремі секції в групи та групи в пакети силових конденсаторів при кількості секцій у пакеті до 60. Пресує складені пакети на простих механічних та гідравлічних пресах малої потужності. Перевіряє правильність розташування струмопідводів у секціях пакетів, які складає. Відбраковує секції зовнішнім оглядом. Підналагоджує устаткування, яке обслуговує.