Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Складальник перев'язувальних матеріалів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення перев'язувальних матеріалів, які складаються; вимоги державного стандарту, які регламентують складання перев'язувальних матеріалів; прийоми складання, протирання і складання перев'язувальних матеріалів; будову і принцип дії швейних машин і автоматів для складання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде підготовку до складання, складає, прошиває, наклеює індивідуальні пакети, пов'язки, ватно-марлеві стрічки, бактерицидний або мозольний лейкопластир. Складає медичні серветки і косинки. Обслуговує швейні машини або автомати для складання.