Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Лакувальник 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією лакувальника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес лакування; способи приготування лаку та регенерацію розчинників; правила регулювання процесу; будову та правила експлуатації устаткування; методику розрахунку метричного номера та виходу лакової плівки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес лакування целофанової плівки та склопластикових виробів з одночасним керівництвом лакувальниками нижчої кваліфікації, контролем та координацією роботи відділення лакування целофанової плівки та склопластикових виробів, а також веде технологічний процес лакування двохосьовоорієнтованої поліетилентерефталатної плівки відповідно до робочої інструкції; веде технологічний процес лакування поліамідної плівки і шаруватих матеріалів на її основі на машині лакування. Готує машину лакування до роботи та налагоджує її залежно від виду продукції, яка випускається. Перевіряє технічну справність та налагоджує синхронну роботу всіх вузлів машини. Усуває дрібні неполадки у роботі устаткування.