Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування та ремонту апаратури і пристроїв зв'язку 8-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування та ремонту апаратури і пристроїв зв'язку 7 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, порядок налагодження, регулювання та випробування радіоелектронної апаратури, що експлуатується, цифрових електронних та квазіелектронних телефонних станцій цифрової апаратури ущільнення; розрахунок основних електронних параметрів апаратури, складання схем для регулювання та випробувань щойно розроблених зразків.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює електричне та механічне регулювання, настроювання та ремонт, повну перевірку, випробовує і здає особливо складні електромеханічні, радіотехнічні пристрої, прилади, комплекси та системи за спеціальними інструкціями. Робить розрахунки основних параметрів апаратури, перевіряє дослідні розробки та їх працездатність. Ремонтує радіостанції особливої складності, настроює та регулює цифрові системи передачі та комутації повідомлень. Складає схеми для регулювання та випробування заново розробленої технологічної апаратури, приладів та систем будь-якої складності. Здійснює технічне обслуговування та ремонт волоконно-оптичних мереж зв'язку.