Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною або спорідненою професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила і технологію складання, очищення і фарбування пристроїв СЦБ в умовах ремонтно-технологічної дільниці; правила користування вимірювальними приладами та інструментом; умови і технологію прокладання сигнально-блокувальних кабелів СЦБ; габарити наближення будов і рухомого складу; основи електротехніки і механіки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розробляє, складає, чистить, фарбує вузли та деталі пристроїв СЦБ в ремонтно-технологічних дільницях. Прокладає і здійснює монтаж кабельних мереж. Виконує підсобні роботи під час бригадних і індустріальних методів обслуговування пристроїв СЦБ на станціях і перегонах.