Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування та ремонту апаратури і пристроїв зв'язку 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування та ремонту апаратури і пристроїв зв'язку 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та усунення несправностей у складних радіоелектронних пристроях і апаратурі; будову напівпровідникових приладів і інтегральних схем, вимірювальних приладів для визначення місць пошкоджень в кабельних лініях зв'язку; принципи монтажу і налагодження дослідних зразків засобів зв'язку; правила готування креслень, робочих ескізів і схем.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технічне обслуговування кабельних ліній зв'язку, ущільнених цифровими системами передачі і радіоапаратури з елементами цифрової і мікропроцесорної техніки. Здійснює електричне і механічне регулювання, ремонт середньої складності радіоелектронних приладів та пристроїв відповідно до інструкцій, перевіряє правильність монтажу, параметрів, згідно з інструкціями, блоків на напівпровідникових приладах та інтегральних схемах, регулювання блоків керування, настроювання складних підсилювачів різних типів.