Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер-релейник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або підготовка безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією електромонтера-релейника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення релейного захисту і приладів; контрольно-вимірювальні прилади випробування релейного захисту і силового устаткування; схеми включення контрольно-вимірювальних приладів; принцип дії приладів і реле; типи реле, що застосовуються в схемах автоматики; однолінійну схему підстанції; основи електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує та перевіряє релейний захист, прилади та силове устаткування. Здійснює профілактичний огляд схем автоматики. Здійснює монтаж схем автоматики та релейного захисту під керівництвом електромонтера-релейника вищої кваліфікації. Ремонтує контрольно-вимірювальні прилади.