Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер-релейник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: загальні поняття про релейний захист, про будову реле та приладів; принцип дії та призначення запобіжників; прийоми роботи та послідовність операцій під час ревізій та монтажу схем автоматики та релейного захисту; елементарні знання про ознаки пошкодження контрольно-вимірювальних приладів та правила користування ними; елементарні поняття з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує та перевіряє релейний захист, прилади та силове устаткування під керівництвом електромонтера-релейника більш високої кваліфікації. Виконує слюсарні і допоміжні роботи під час монтажу схем автоматики та релейного захисту. Ремонтує і встановлює на панелях запобіжники, реле та прилади.