Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер-релейник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера-релейника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову реле, процес регулювання реле і розрахунки, що застосовуються у процесі регулювання; призначення і принцип дії силового устаткування підстанцій; принципові схеми релейного захисту; марки проводів і кабелів; правила читання принципових схем автоматики; схеми перевірки реле і приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перевіряє та оглядає максимально струмовий захист. Перевіряє, оглядає і настроює випрямні агрегати, газові захисти трансформаторів, прості пристрої автоматики і телемеханіки. Оглядає, ремонтує, ревізує, регулює і настроює прості конструкції. Розбирає, ремонтує і складає електричні прилади магнітно-електричних і індукційних систем з виконанням їх градуювання і випробування. Ремонтує вимірювальні трансформатори, випробовує захисні засоби. Продзвонює ланцюги захисту. Виконує розрахунки, що пов'язані з регулюванням реле та приладів.