Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст установок з обслуговування рухомого складу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову агрегатів, приладів та обладнання, що обслуговуються; механізми, інструмент, інвентар та пристрої, які застосовуються, і правила користування ними; схему розташування загальних і спеціалізованих ємностей, трубопроводів та регулюючих пристроїв, що всмоктують і нагнітають; найменування і гатунки нафтопродуктів, що проходять крізь вакуумні установки та нафтопастки; причини несправностей у роботі механізмів обладнання, що обслуговується, способи їх усунення; основи електротехніки, гідравліки та механіки; комунікаційні та розвідні мережі; правила обслуговування балонів, працюючих під тиском.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує вакуумні установки, насоси, двигуни та вентилятори на промивально-пропарювальних станціях з витратами води до 150 куб.м/год. Пускає, зупиняє, підтримує потрібні параметри роботи обладнання. Забезпечує безперебійне постачання водою і розчинами робочі місця на промивальних естакадах та інших об'єктах промивально-пропарювальної станції згідно з вимогами технології приготування цистерн під налив. Обслуговує стаціонарні установки з екіпірування рефрижераторного рухомого складу під керівництвом машиніста більш високої кваліфікації. Заповнює ємності рефрижераторного рухомого складу дизельним паливом, розсолом, аміаком, фреоном, пропан-бутаном. Утримує в справному стані розсольні, водяні та паливні насоси, ємності для дизельного палива, мастил, розсолу та іншого обладнання. Забезпечує збереження згідно з технічними вимогами балонів аміаку, фреону, пропан-бутану та інших холодоагентів, обтиральних матеріалів і твердого палива. Веде записи у журналі про роботу обладнання.