Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст установок з обслуговування рухомого складу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста установок з обслуговування рухомого складу 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні схеми та режими роботи обладнання, що обслуговується; характеристики пально-мастильних та обтиральних матеріалів, холодоагентів та твердого палива.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує вакуумні установки, насоси, двигуни та вентилятори на промивально-пропарювальних станціях з витратами води понад 150 куб.м/год. Обслуговує стаціонарну установку та її агрегати з екіпірування рефрижераторного рухомого складу. Визначає і усуває несправності в роботі насосів, ємностей та інших засобів екіпірування.