Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Різальник матеріалів кабельного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією різальника матеріалів кабельного виробництва 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову різних типів паперорізальних машин; призначення та застосування контрольно-вимірювальних інструментів; марки та властивості матеріалу, який обробляє; види браку та способи його запобігання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ріже рулони телефонного, кабельного, та металізованого паперу, кембрік, фторопласт та інші ізоляційні матеріали на кружки на паперорізальних машинах. Установлює швидкість намотування нарізаного ізоляційного матеріалу на приймальні валики. Регулює гальмування віддавального барабану. Контролює ширину та висоту кружків контрольно-вимірювальним інструментом. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговує.