Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Різальник матеріалів кабельного виробництва 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії основних вузлів паперорізальної машини; марки гуми, упаковувального паперу та міткалю; правила заточування; допуски по ширині та висоті кружка.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ріже рулони міткалю, гуми та упаковувального паперу на кружки різної ширини на паперорізальних машинах. Установлює та заміняє рулони міткалю, гуми та упаковувального паперу. Послідовно заправляє вузли паперорізальної машини міткалем, гумою, упаковувальним папером. Набирає та встановлює ножі відповідно до заданої ширини стрічки. Розбиває нарізаний рулон на кружки вручну. Бере участь у під налагодженні устаткування, яке обслуговує.