Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Мармеладник-пастильник 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією мармеладника-пастильника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: рецептури та технологію виготовлення різних видів мармеладо-пастильних виробів на апаратах безперервної дії; конструктивні особливості устаткування для виготовлення усіх видів мармеладо-пастильних виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення всіх видів мармеладо-пастильних виробів на апаратах безперервної дії. Контролює технічний стан і роботу варильних апаратів та збивально-змішувальних агрегатів безперервної дії для зефіру й пастили, мармеладо- і пастилорозливальних агрегатів, механізованих сушарок тунельного типу, автоматів для загортання пастили і зефіру у пачки, різальних машин. Регулює технологічні режими варіння, ароматизації, формування та сушіння виробів в умовах безперервного потоку.