Категорія - Фахівці |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Масажист спортивний", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст), курси спеціального масажу. Стаж роботи за фахом - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: нові засоби і методи спортивного та лікувального масажу, самомасажу; основи анатомії і фізіології людини; основи біомеханіки спорту та гігієни.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить згідно з рекомендаціями лікаря спортивний та лікувальний масаж на навчально-тренувальних зборах і спортивних змаганнях. Проводить реабілітаційні заходи після травм спортсменів. Бере участь у здійсненні контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у місцях тренувань, занять, розміщення та харчування спортсменів, а також контролює своєчасне виконання спортсменами реабілітаційних заходів. Підвищує рівень своїх знань з масажу та сучасної системи підготовки спортсменів.