Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник рафінування крохмалю 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології виділення та рафінування крохмалю; принцип роботи та правила експлуатації ситових апаратів; вимоги до якості обробки сирого крохмалю на ситах і способи її забезпечення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виділення (вимивання) крохмалю з кашки, рафінування крохмальної суспензії, виділення і промивання великої і дрібної м'язги та зародка на ситових апаратах під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Стежить за рівномірним надходженням кашки та води на сита і повнотою вимивання крохмалю і м'язги або зародка. Бере участь у розбиранні та складанні апаратів, заміні ситових тканин, ремонті сит.