Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Оброблювач замовлень", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: адміністративно-територіальний поділ України; правила і інструкції з розповсюдження періодичних видань; порядок експедирування, пересилки та плани направлення періодичних видань; асортимент періодичних видань; порядок оформлення переадресувань та анулювання передплати; контрольні строки доставки періодичних видань; коротку анотацію масових журналів; список газетних вузлів України; Правила розповсюдження періодичних друкованих видань; Закон України "Про захист прав споживачів".

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перевіряє і сортує доставочні картки на кожне видання по відділеннях поштового зв'язку та визначає належність відділень зв'язку до газетних вузлів. Складає сортувальні таблиці для експедирування тиражів видань та вносить зміни в сортувальні таблиці після здійснення переадресувань. Перевіряє і сортує доставочні картки на видання за адресами. Здійснює оброблення за назвами видань, картками, номерами замовлень. Готує адресні ярлики для передачі до цехів (дільниць) експедирування. Здійснює облік тиражів замовлених видань, складає рознарядки та накладні. Вносить зміни і доповнення до списків газетних вузлів, списків населених пунктів та інше.