Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Оброблювач заготовок для туб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову апаратів; правила проведення хімічної обробки заготовок для туб; будову, призначення і умови застосування контрольно-вимірювальних приладів; рецептуру та способи приготування розчинів; фізико-хімічні властивості компонентів розчину, допоміжних і мастильних матеріалів; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Провадить хімічну обробку заготовок для туб на спеціальних апаратах. Промиває, прожирює і сушить заготовки відповідно до встановленого режиму. Підготовляє апарати і ванни до процесу обробки та завантажує заготовки для туб. Готує розчини. Регулює апарати за приладами. Контролює якість заготовок для туб із застосуванням індикаторного розчину. Вивантажує заготовки з апарата. Веде виробничий журнал, обліку витрат сировини. Провадить підналагодження і поточний ремонт апаратів. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.