Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер станційного устаткування проводового мовлення 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера станційного устаткування проводового мовлення 6 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: систему високочастотного ущільнення, дистанційного керування і телеконтролю мереж проводового мовлення, які мають складні електронні схеми управління, контролю і захисту; сучасну елементну базу технічних засобів проводового мовлення; правила монтажу й налагодження устаткування; елементи мікропроцесорної та обчислювальної техніки; Правила технічної експлуатації мереж проводового мовлення, Правила техніки безпеки при роботах на станціях проводового мовлення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює експлуатаційно-технічне обслуговування всього комплексу апаратури та устаткування станцій і підстанцій мереж багатопрограмного мовлення, якими керують дистанційно, з підсилювачами будь-якої потужності, що мають складні електронні схеми керування, контролю і захисту. Виконує настроювання та обслуговування дослідних зразків устаткування, розробленого з використанням інтегральних мікросхем та мікропроцесорної техніки. Виконує всі роботи, пов'язані з реконструкцією устаткування. Здійснює діагностику та усуває всі пошкодження в обслуговуваному устаткуванні. Вимірює параметри всіх систем проводового мовлення. Налагоджує і регулює весь комплекс устаткування. Керує електромонтерами, які виконують усі види робіт на устаткуванні та апаратурі.

Приклади робіт
Експлуатаційно-технічне обслуговування станцій і підстанцій мереж багатопрограмного проводового мовлення, якими керують дистанційно, з підсилювачами будь-якої потужності; усунення пошкоджень в обслуговуваному устаткуванні.