Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер станційного устаткування проводового мовлення 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера станційного устаткування проводового мовлення 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову систем високочастотного ущільнення, дистанційного керування і телеконтролю радіотрансляційних мереж; способи усунення складних пошкоджень в апаратурі та устаткуванні; якісні показники роботи устаткування та апаратури; напрямки вихідних ліній; Правила технічної експлуатації мереж проводового мовлення, Правила техніки безпеки при роботах на станціях проводового мовлення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює експлуатаційно-технічне обслуговування всього комплексу апаратури та устаткування станцій і підстанцій мереж багатопрограмного проводового мовлення, що керуються дистанційно, з підсилювачами потужністю більше 5 кВт. Чергує на центральних апаратних і на станціях, з яких здійснюється дистанційне керування і телеконтроль. Здійснює оперативне керівництво бригадою електромонтерів лінійної служби під час усунення пошкоджень вихідних ліній. Вимірює, настроює і ремонтує станційне устаткування радіотрансляційних мереж, систем звукопідсилення і синхронного перекладу мов. Вимірює якісні показники, ремонтує і настроює устаткування звукопідсилення потужністю до 5 кВт. Обслуговує енергобази, обладнані автоматичними приладами. Виконує монтаж і ремонт станційного устаткування багатопрограмного мовлення. Керує виконанням цих робіт. Виконує планово-профілактичний і капітальний ремонт передавачів та групових приймачів багатопрограмного мовлення, коригуючих пристроїв, підсилювачів апаратури, високочастотного устаткування, контрольно-вимірювальної апаратури.

Приклади робіт
Настроювання і ремонт станційного устаткування радіотрансляційних мереж; монтаж станційного устаткування багатопрограмного мовлення; ремонт передавачів.