Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила з ремонту та експлуатації імпортного холодильного устаткування; способи регулювання холодильного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює ремонт складних холодильних пристроїв. Робить ревізії та складає дефектні відомості на ремонт холодильного устаткування.

Приклади робіт
Виявлення дефектів у роботі холодильного устаткування; складання дефектної відомості; регулювання режимів роботи та ремонт складних холодильних пристроїв.