Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: існуючі системи холодильного устаткування для електрозв'язку; контрольно-вимірювальні прилади та прилади автоматики, які встановлені на холодильному устаткуванні; правила технічної експлуатації холодильного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ремонтує та регулює роботу компресорів. Контролює та регулює усі технічні параметри працюючого холодильного устаткування за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Виявляє пошкодження в роботі системи устаткування.

Приклади робіт
Ремонт компресорів; контроль роботи холодильного устаткування.