Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку 6 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: умови експлуатації особливо складних пристроїв холодильного устаткування, які працюють на альтернативних холодоагентах; принципи роботи сервісних електронних блоків керування параметрами холодильного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Регулює режими роботи та здійснює ремонт особливо складних холодильних пристроїв, які працюють на альтернативних холодоагентах. Виконує технічне обслуговування сервісних електронних блоків керування параметрами холодильного устаткування.

Приклади робіт
Технічне обслуговування сервісних електронних блоків керування параметрами холодильного устаткування.