Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Кабельник-спаювальник 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією кабельника-спаювальника 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи електротехніки, телефонії та багатоканального зв'язку; організацію технічного обслуговування міжміських кабельних ліній зв'язку, в т. ч. волоконно-оптичних та лінійно-кабельних споруд міських та сільських телефонних мереж; типи і конструкцію волоконно-оптичних кабелів; принцип симетрування кабелів; норми річних витрат матеріалів для експлуатації кабельних споруд; Правила охорони ліній зв'язку та Умови проведення робіт у межах охоронних зон кабельних і повітряних ліній зв'язку, правила безпеки під час виконання робіт у межах обов'язків та завдань.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує технічне обслуговування і ремонт усіх типів міжміських кабелів, кабелів міської та сільської телефонних мереж ємністю до 2400 пар та міжстанційних кабелів, ущільнених системами передач та обладнаних апаратурою телеконтролю. Замінює та виконує монтаж контейнерів НПП, НРП. Виконує монтаж телефонних кабелів ємністю понад 600 пар і устаткування НПП. Виконує роботи з реконструкції кабельних ліній зв'язку. Бере участь у проведенні робіт із симетрування кабелів. Бере участь у технічному обслуговуванні волоконно-оптичного кабелю. Бере участь у прийманні лінійно-кабельних споруд до експлуатації. Здійснює керівництво бригадою кабельників-спаювальників, які виконують усі види робіт з обслуговування, поточного й капітального ремонту усіх типів кабелів.

Приклади робіт
Технічне обслуговування та ремонт міських кабелів ємністю до 2400 пар; участь у прийманні лінійно-кабельних споруд до експлуатації.