Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник спалювання сірководню 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес спалювання сірководню; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; способи регулювання процесу спалювання сірководню та охолодження продуктів горіння; властивості сірководню; порядок пуску та зупинки апаратури відділення; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес спалювання сірководню. Подає воду в котел-утилізатор та продуває його. Подає повітря в печі спалювання. Випускає конденсат із газозбірників та клапанів. Підігріває витратний бак та наповнює його водою. Контролює якість води. Стежить за паропроводом після котла-утилізатора. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.