Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник стандартизації 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу стандартизації; призначення та принцип роботи устаткування; технологічну схему дільниці, яка обслуговується; основні властивості сировини та напівфабрикатів, які застосовуються; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес стандартизації (ставлення на "тип") лаків на конденсаційних смолах різних марок під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Приймає рідку сировину та лаки-напівфабрикати (лакові основи). Перемішує лак до одержання однорідної маси. Відбирає проби для проведення аналізів. Чистить, промиває та змазує устаткування.