Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник стандартизації 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника стандартизації 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес стандартизації; схему комунікацій та запірної арматури; будову устаткування; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; фізико-хімічні властивості сировини та напівфабрикатів, які застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес стандартизації (ставлення на "тип") лаків на конденсаційних смолах різних марок за асортиментом продукції, яка випускається, до 20 найменувань. Завантажує лакову основу та розчинники в змішувач згідно з рецептурою. Дозує компоненти за вказівкою майстра або апаратника вищої кваліфікації. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Усуває дрібні несправності устаткування.