Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Розливальник хімічної продукції 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила розливання пеку, сірки, нафталіну; фізико-хімічні властивості пеку, сірки, нафталіну; схему комунікацій; вимоги державних стандартів до якості ємкостей; правила поводження з шкідливими та отруйними продуктами; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розливає пек, сірку, нафталін в різні ємкості. Готує ємкості та форми до розливання пеку, сірки, нафталіну. Відбирає проби для аналізів. Вивантажує нафталін, що охолонув, з форм, завантажує його у вагонетки, відвозить на склад та штабелює його. Бере участь в ремонті устаткування, що обслуговується.