Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Розливальник хімічної продукції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розливальника хімічної продукції 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації транспортерів, сіркоприймачів, напірних баків, розливальної машини, конденсаційного горщика; вимоги державних стандартів до якості хімічних продуктів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розливає пек, сірку, нафталін із напірного баку, збірника та інших ємкостей у виливниці, автодозатори, ванни охолодження, пековози, вагони, термоцистерни, у ванни на сита. Стежить за випуском та наповненням апаратури хімічною продукцією, за додержанням нормального обігрівання апаратури, комунікацій, станом транспорту, запірної апаратури, трубопроводів. Регулює подавання пари. Підтримує заданий режим роботи апаратури. Обслуговує основне та допоміжне устаткування. Виймає брикети нафталіну, сірки. Здійснює подавання пеку в бункер. Змащує механізми та очищує сита.