Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач коньячних спиртів та коньяків 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача коньячних спиртів та коньяків 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні властивості коньячних спиртів та коньяків; правила наповнення технологічних і транспортних місткостей; принцип роботи обслуговуваного обладнання і комунікацій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі прості операції з витримування і оброблення коньячних спиртів, приготування коньяків. Проводить технологічні переливки. Відбирає проби. Установлює бочки на лагери та наповнює їх. Відливає або доливає спирт і коньяк у місткості для підтримування в них необхідного рівня. Наповнює технологічні й транспортні місткості коньячним спиртом або коньяком за допомогою насосів, апаратів, пристроїв. Парафінує бочки. Готує спиртові води, дистильовану воду. Наносить трафарет. Регулює роботу обслуговуваного устаткування і комунікацій, усуває несправності в їх роботі.