Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач коньячних спиртів та коньяків 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією оброблювача коньячних спиртів та коньяків 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології обробки коньячних спиртів і приготування коньяків; технологічні інструкції; вимоги до якості готової продукції; технологічний режим та правила його регулювання на окремих операціях; будову обслуговуваного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів та комунікацій; правила ведення обліку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі складні операції з витримування й оброблення коньячних спиртів і приготування коньяків. Проводить егалізацію коньячних спиртів, наповнює бочки коньяком і подає на розлив. Проводить оброблення коньяків: обклеювання, дозування та видавання обклеювальних речовин, перемішування, фільтрацію, післякупажне витримування. Готує колер і цукровий сироп у котлах та апаратах різних способів нагрівання. Готує обклеювальні розчини. Контролює і регулює технологічні процеси за допомогою контрольно-вимірювальних приладів, лабораторних аналізів і органолептичним методом. Регулює роботу обслуговуваного устаткування. Чистить, миє устаткування, бере участь в усуненні несправностей у його роботі. Веде облік.