Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник солезбагачувальної установки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи змішувачів, дозаторів, кульових млинів та інших апаратів відбору та перемішування солі; способи готування суміші заданої концентрації для збагачування солі та її дозування; правила користування пусковою апаратурою; режим змащування устаткування і мастильні матеріали, що застосовуються; причини виникнення несправностей у роботі збагачувальної установки і способи їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Збагачує сіль методом додавання мікроелементів. Готує і дозує мікроелементи. Керує дозуючими змішувачами, транспортуючими механізмами та апаратами. Виявляє та усуває несправності в роботі солезбагачувальної установки.