Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Апаратник солеутворення 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи основного та допоміжного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів, схему арматури та комунікацій на дільниці, яка обслуговується; властивості сировини, напівпродуктів, готової продукції і вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі операції технологічного процесу отримання солей: натрію монохлороцтового, заліза карбонату, гліцерофосфату, кальцію молочнокислого. Готує сировину та напівпродукти, дозує та завантажує в апарати. Регулює технологічний процес за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і результатами аналізів під керівництвом апаратника більш високої кваліфікації. Вивантажує напівпродукт та цільовий продукт, передає його на наступне оброблення. Пускає, обслуговує та зупиняє обладнання. Готує обладнання до ремонту.