Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст вальцьових верстатів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією машиніста вальцьових верстатів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову вальцьових верстатів та іншого устаткування, що обслуговується; види, номери помелів солі, взаємозв'язок вальцьових верстатів з роботою іншого устаткування, слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить процес розмелювання солі на вальцьових верстатах під керівництвом вальцювальника більш високої кваліфікації. Забезпечує безперебійне та рівномірне надходження солі на вальці. Регулює щілини між робочими органами вальцьових верстатів згідно з номерами помелів солі. Вибирає металеві предмети із солі. Обезпилює сіль. Очищає бункери, повітроводи. Регулює встановлений режим роботи вальцьових верстатів, електромагнітних сепараторів, наглядає за їх правильною роботою. Бере участь в усуненні дрібних несправностей у роботі устаткування.