Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст вальцьових верстатів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, технічні характеристики устаткування, яке обслуговує та пускових пристроїв, правила вимикання і регулювання роботи вальцьових верстатів відповідно до установленого режиму помелу; технологію подрібнення солі; гранулометричний склад меленої солі; причини виникнення несправностей у роботі устаткування та способи їх усунення; вимоги до здрібненого матеріалу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить процес розмелювання солі на вальцьових верстатах різних конструкцій. Перевіряє технічну справність і підготовку до роботи вальцьових верстатів, гальмівного та пускового обладнання, механізм розведення вальців, транспортних комунікацій і контрольно-вимірювальних приладів. Забезпечує безперебійне та рівномірне надходження солі на вальці. Контролює показання приладів, дані ситових аналізів і візуально слідкує за виконанням установлених режимів подрібнення, якістю переробленої солі. Визначає ступінь спрацювання вальців. Змащує, контролює температуру підшипників на вальцях і редукторі; виконує дрібний ремонт устаткування. Пускає і зупиняє аспіраційну систему, робить її візуальний огляд під час роботи. Перевіряє оглядові люки.