Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Замірник дебітів свердловин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: елементарні основи видобування нафти та способи експлуатації нафтових свердловин; схему внутрішньопромислового збирання нафти і газу; призначення, технічну характеристику, будову індивідуальних і групових установок, трапів, дебітовимірників та найпростіших контрольно-вимірювальних приладів, елементарні знання про фізичні властивості рідин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заміряє нафту і воду в мірниках, сепараторах, трапах. Відбирає проби рідини з викидних ліній свердловин і ємкостей. Відкачує нафту з мірника (ємності) після заміру дебіту. Заміряє рівень нафти, води та газового конденсату в мірниках, ємкостях та сепараторах.