Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Купажник чаю 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію приготування купажу для лао-ча; акти-наряди органолептичної лабораторії на купаж; різницю між видами та категоріями внутрішнього й облицювального матеріалу лао-ча.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує купаж для зеленого плиткового чаю. Змішує облицювальний та внутрішній матеріал лао-ча за категоріями і видами вручну. Підбирає сировину відповідно до акта-наряду органолептичної лабораторії. Підносить і висипає лао-ча біля люків певними шарами, відбирає невеликі порції, перемішує й подає на пропарювання через люки. Періодично чистить транспортери. Веде встановлений облік продукції.