Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Купажник чаю 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією купажника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію приготування купажу для фасованого байхового чаю та чорного плиткового чаю; будову, принцип дії та правила технічної експлуатації купажних барабанів; слюсарну справу норми завантаження купажних барабанів; правила і порядок завантаження бункерів автоматичних ваг; сортність та види байхового чаю.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує купаж для виробництва фасованого байхового чаю або чорного плиткового чаю. Обслуговує купажні барабани. Відкриває барабани і стежить за завантаженням їх чайною сировиною. Вмикає та вимикає купажні барабани. Контролює процес змішування і визначає кінець процесу купажування. Розвантажує барабани і подає чайну суміш до бункерів автоматичних ваг за допомогою транспортних засобів. Стежить за розвантажуванням бункерів. Усуває дрібні несправності в роботі обслуговуваного устаткування. Веде встановлений облік продукції.