Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Звірівник зоологічних баз 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звірівника зоологічних баз 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: техніку утримання; режими і норми годівлі тварин і птиці; технологію приготування кормів; норми поведінки тварин та птиці; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи з догляду і утримання тварин та птиці. Готує корми, годує тварин та птицю. Додержується безпечного переведення тварин та птиці в транспортні клітки і на територію зообази. Виконує вказівки ветеринарного лікаря і зоотехніка. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.